Locator Полтава Ветеринарна лабораторіяВетеринарна лабораторія Полтава

Ветеринарна лабораторія у Полтаві

1
 • Региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины в Полтавской области

  вулиця Миру, тел. 0 (53) 263-13... показати
  вулиця Миру, 2, тел. +380(53)263-13-37 детальніше
  Ветеринарна лабораторія Региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины в Полтавской области знаходиться у Полтаві, вулиця Миру. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до.

Коротко про ветеринарна лабораторія у Полтаві (Полтавська)

На цій сторінці зібрані ветеринарна лабораторія, розташовані у Полтаві (Полтавська). Locator відомо про одна ветеринарна лабораторія поряд з цим місцем серед яких Региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины в Полтавской области , який розташований на вул. Миру. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці ветеринарна лабораторія.

 • Скільки Ветеринарна лабораторія у Полтаві?

  За даним Locator у Полтаві ведуть діяльність 1 Ветеринарна лабораторія.

 • Які Ветеринарна лабораторія найкращі у Полтаві?

  Locator радить відвідати насступні Ветеринарна лабораторія у Полтаві: Региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины в Полтавской области.

 • Де знаходиться найближчі від мене Ветеринарна лабораторія у Полтаві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Ветеринарна лабораторія, перейдіть на сторінку Ветеринарна лабораторія у Полтаві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Ветеринарна лабораторія у Полтаві?

  Ціни на послуги Ветеринарна лабораторія залежать від конкретної послуги і Ветеринарна лабораторія. Locator.ua дає можливість всім Ветеринарна лабораторія вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Ветеринарна лабораторія.

 • Послугами яких Ветеринарна лабораторія у Полтаві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Ветеринарна лабораторія, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Региональная государственная лаборатория ветеринарной медицины в Полтавской области.

 • Як зв'язатись з цими Ветеринарна лабораторія?

  Контакти для зв'язку з цими Ветеринарна лабораторія ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Ветеринарна лабораторія у Полтаві

Ветеринарна лабораторія за районами Полтави: