Магазини медичних товарів у Полтаві

3
 • Медтехника и медицинское оборудование - Zavet. kiev.ua

  вулиця Європейська, тел. 0 (53) 269-61... показати
  вулиця Європейська, 225, тел. +380(53)269-61-69 детальніше
  Магазини медичних товарів Медтехника и медицинское оборудование - Zavet. kiev.ua знаходиться у Полтаві, вулиця Європейська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Микромед

  вулиця Алмазна, тел. 0 (53) 263-30... показати
  вулиця Алмазна, алмазна, тел. +380(53)263-30-00 детальніше
  Магазини медичних товарів Микромед знаходиться у Полтаві, вулиця Алмазна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:30 до 17:00.
 • Магазин Медтехника-оптика

  Полтава, вулиця Сінна, тел. 0 (67) 539-02... показати
  Полтава, вулиця Сінна, 8/1, тел. +380(67)539-02-24 детальніше
  Магазини медичних товарів Магазин Медтехника-оптика знаходиться у Полтаві, вулиця Сінна. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

Коротко про магазини медичних товарів у Полтаві (Полтавська)

На цій сторінці зібрані магазини медичних товарів, розташовані у Полтаві (Полтавська). Locator відомо про три магазини медичних товарів поряд з цим місцем серед яких Медтехника и медицинское оборудование - Zavet. kiev.ua, Микромед, Магазин Медтехника-оптика , які розташовані на вул. Європейська, вул. Алмазна, вул. Сінна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці магазини медичних товарів.

 • Скільки Магазини медичних товарів у Полтаві?

  За даним Locator у Полтаві ведуть діяльність 3 Магазини медичних товарів.

 • Які Магазини медичних товарів найкращі у Полтаві?

  Locator радить відвідати насступні Магазини медичних товарів у Полтаві: Медтехника и медицинское оборудование - Zavet. kiev.ua, Микромед, Магазин Медтехника-оптика.

 • Де знаходиться найближчі від мене Магазини медичних товарів у Полтаві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Магазини медичних товарів, перейдіть на сторінку Магазини медичних товарів у Полтаві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Магазини медичних товарів у Полтаві?

  Ціни на послуги Магазини медичних товарів залежать від конкретної послуги і Магазини медичних товарів. Locator.ua дає можливість всім Магазини медичних товарів вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Магазини медичних товарів.

 • Послугами яких Магазини медичних товарів у Полтаві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Магазини медичних товарів, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Медтехника и медицинское оборудование - Zavet. kiev.ua, Микромед, Магазин Медтехника-оптика.

 • Як зв'язатись з цими Магазини медичних товарів?

  Контакти для зв'язку з цими Магазини медичних товарів ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Магазини медичних товарів у Полтаві

Магазини медичних товарів за районами Полтави: