• Світогляд

  вулиця Геннадія Біліченка, тел. 0 (50) 405-20... показати
  вулиця Геннадія Біліченка, 29б, тел. +380(50)405-20-00 детальніше
  Центр сучасної офтальмології Сучасні методи лікування, які застосовуються в центрі «Світогляд», дозволяють позбутися захворювання швидко і безболісно, та повернути повноцінний...
 • Центр оптической реабилитаций Октар

  Полтава, вулиця Вячеслава Чорновола, тел. 0 (50) 512-08... показати
  Полтава, вулиця Вячеслава Чорновола, 19а, тел. +380(50)512-08-30 детальніше
  Офтальмологічна клініка Центр оптической реабилитаций Октар знаходиться у Полтаві, вулиця Вячеслава Чорновола. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

Коротко про офтальмологічна клініка у Полтаві (Полтавська)

На цій сторінці зібрані офтальмологічна клініка, розташовані у Полтаві (Полтавська). Locator відомо про дві офтальмологічна клініка поряд з цим місцем серед яких Світогляд, Центр оптической реабилитаций Октар , які розташовані на вул. Геннадія Біліченка, вул. Вячеслава Чорновола. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці офтальмологічна клініка.

 • Скільки Офтальмологічна клініка у Полтаві?

  За даним Locator у Полтаві ведуть діяльність 2 Офтальмологічна клініка.

 • Які Офтальмологічна клініка найкращі у Полтаві?

  Locator радить відвідати насступні Офтальмологічна клініка у Полтаві: Світогляд, Центр оптической реабилитаций Октар.

 • Де знаходиться найближчі від мене Офтальмологічна клініка у Полтаві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Офтальмологічна клініка, перейдіть на сторінку Офтальмологічна клініка у Полтаві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Офтальмологічна клініка у Полтаві?

  Ціни на послуги Офтальмологічна клініка залежать від конкретної послуги і Офтальмологічна клініка. Locator.ua дає можливість всім Офтальмологічна клініка вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Офтальмологічна клініка.

 • Послугами яких Офтальмологічна клініка у Полтаві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Офтальмологічна клініка, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Світогляд, Центр оптической реабилитаций Октар.

 • Як зв'язатись з цими Офтальмологічна клініка?

  Контакти для зв'язку з цими Офтальмологічна клініка ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Офтальмологічна клініка у Полтаві

Офтальмологічна клініка за районами Полтави:

  Більше популярних послуг у рубриці:

  лазерна корекція зору, апаратне лікування зору, виготовлення окулярів, офтальмологія, лікування катаракти, лазерна коагуляція сітківки, підбір окулярів та контактних лінз, офтальмолог, консультація дитячого офтальмолога