Locator Полтава ТехнікумиТехнікуми Полтава

Технікуми у Полтаві

4
 • Полтавский коммерческий техникум

  Полтава, вулиця Європейська, тел. 0 (53) 259-22... показати
  Полтава, вулиця Європейська, 100, тел. +380(53)259-22-91 детальніше
  Технікуми Полтавский коммерческий техникум знаходиться у Полтаві, вулиця Європейська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 17:00.
 • Институт связи

  вулиця Зеньковская, тел.
  вулиця Зеньковская, 44, тел. детальніше
  Технікуми Институт связи знаходиться у Полтаві, вулиця Зеньковская.
 • Полтавский кооперативный техникум Полтавского облпотребсоюза

  вулиця Небесної Сотні, тел. 0 (53) 227-23... показати
  вулиця Небесної Сотні, 9/7, тел. +380(53)227-23-69 детальніше
  Технікуми Полтавский кооперативный техникум Полтавского облпотребсоюза знаходиться у Полтаві, вулиця Небесної Сотні. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 17:00.
 • Полтавський будівельний технікум транспортного будівництва

  площа Слави, тел. 32513022... показати
  площа Слави, 4/2, тел. 70532513022 детальніше
  Технікуми Полтавський будівельний технікум транспортного будівництва знаходиться у Полтаві, площа Слави. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 16:30.

Коротко про технікуми у Полтаві (Полтавська)

На цій сторінці зібрані технікуми, розташовані у Полтаві (Полтавська). Locator відомо про чотири технікуми поряд з цим місцем серед яких Полтавский коммерческий техникум, Институт связи, Полтавский кооперативный техникум Полтавского облпотребсоюза та інші , які розташовані на вул. Європейська, вул. Зеньковская, вул. Небесної Сотні і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці технікуми.

 • Скільки Технікуми у Полтаві?

  За даним Locator у Полтаві ведуть діяльність 4 Технікуми.

 • Які Технікуми найкращі у Полтаві?

 • Де знаходиться найближчі від мене Технікуми у Полтаві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Технікуми, перейдіть на сторінку Технікуми у Полтаві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Технікуми у Полтаві?

  Ціни на послуги Технікуми залежать від конкретної послуги і Технікуми. Locator.ua дає можливість всім Технікуми вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Технікуми.

 • Послугами яких Технікуми у Полтаві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Технікуми, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Полтавский коммерческий техникум, Институт связи, Полтавский кооперативный техникум Полтавского облпотребсоюза.

 • Як зв'язатись з цими Технікуми?

  Контакти для зв'язку з цими Технікуми ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Технікуми у Полтаві

Технікуми за районами Полтави: