• Полтавская городская школа искусств Малая академия искусств имени Раисі Кириченко

  Полтава, вулиця Соборності, тел. 0 (53) 222-08... показати
  Полтава, вулиця Соборності, 35, тел. +380(53)222-08-78 детальніше
  Художні школи Полтавская городская школа искусств Малая академия искусств имени Раисі Кириченко знаходиться у Полтаві, вулиця Соборності. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 20:30.
 • Эстрадная студия вокала и хореографии Новий час

  Полтава, площа Незалежності, тел. 0 (99) 041-18... показати
  Полтава, площа Незалежності, майдан, тел. +380(99)041-18-03 детальніше
  Художні школи Эстрадная студия вокала и хореографии Новий час знаходиться у Полтаві, площа Незалежності. Сьогодні ця організація працює за графіком з 14:00 до 20:00.

Коротко про художні школи у Полтаві (Полтавська)

На цій сторінці зібрані художні школи, розташовані у Полтаві (Полтавська). Locator відомо про дві художні школи поряд з цим місцем серед яких Полтавская городская школа искусств Малая академия искусств имени Раисі Кириченко, Эстрадная студия вокала и хореографии Новий час , які розташовані на вул. Соборності, пл. Незалежності. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці художні школи.

 • Скільки Художні школи у Полтаві?

  За даним Locator у Полтаві ведуть діяльність 2 Художні школи.

 • Які Художні школи найкращі у Полтаві?

 • Де знаходиться найближчі від мене Художні школи у Полтаві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Художні школи, перейдіть на сторінку Художні школи у Полтаві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Художні школи у Полтаві?

  Ціни на послуги Художні школи залежать від конкретної послуги і Художні школи. Locator.ua дає можливість всім Художні школи вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Художні школи.

 • Послугами яких Художні школи у Полтаві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Художні школи, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Полтавская городская школа искусств Малая академия искусств имени Раисі Кириченко, Эстрадная студия вокала и хореографии Новий час.

 • Як зв'язатись з цими Художні школи?

  Контакти для зв'язку з цими Художні школи ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Художні школи у Полтаві

Художні школи за районами Полтави:

Більше популярних послуг у рубриці:

Безкоштовний Wi-Fi, народні танці, постановка танцю