• Villa Крокодила

  проспект Першотравневий, тел. 0 (53) 261-09... показати
  проспект Першотравневий, 20б, тел. +380(53)261-09-12 детальніше
  Концертні зали Villa Крокодила знаходиться у Полтаві, проспект Першотравневий. Сьогодні ця організація працює за графіком з 14:00 до 03:00.
 • Всеукраинский Фестиваль-конкурс вокального искусства С песней в сердце

  площа Незалежності, тел. 0 (99) 041-18... показати
  площа Незалежності, 5, тел. +380(99)041-18-03 детальніше
  Концертні зали Всеукраинский Фестиваль-конкурс вокального искусства С песней в сердце знаходиться у Полтаві, площа Незалежності. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.
 • Листопад

  Полтава, вулиця Соборності, тел.
  Полтава, вулиця Соборності, 58, тел. детальніше
  Концертні зали Листопад знаходиться у Полтаві, вулиця Соборності.

Коротко про концертні зали у Полтаві (Полтавська)

На цій сторінці зібрані концертні зали, розташовані у Полтаві (Полтавська). Locator відомо про три концертні зали поряд з цим місцем серед яких Villa Крокодила, Всеукраинский Фестиваль-конкурс вокального искусства С песней в сердце, Листопад , які розташовані на пр. Першотравневий, пл. Незалежності, вул. Соборності. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці концертні зали.

 • Скільки Концертні зали у Полтаві?

  За даним Locator у Полтаві ведуть діяльність 3 Концертні зали.

 • Які Концертні зали найкращі у Полтаві?

 • Де знаходиться найближчі від мене Концертні зали у Полтаві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Концертні зали, перейдіть на сторінку Концертні зали у Полтаві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Концертні зали у Полтаві?

  Ціни на послуги Концертні зали залежать від конкретної послуги і Концертні зали. Locator.ua дає можливість всім Концертні зали вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Концертні зали.

 • Послугами яких Концертні зали у Полтаві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Концертні зали, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Villa Крокодила, Всеукраинский Фестиваль-конкурс вокального искусства С песней в сердце, Листопад.

 • Як зв'язатись з цими Концертні зали?

  Контакти для зв'язку з цими Концертні зали ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Концертні зали у Полтаві

Концертні зали за районами Полтави: