Locator Полтава КаткиКатки Полтава

Катки у Полтаві

2
 • Каток в ТРЦ Экватор

  вулиця Ковпака, тел. 0 (53) 261-56... показати
  вулиця Ковпака, вулиця, тел. +380(53)261-56-61 детальніше
  Катки Каток в ТРЦ Экватор знаходиться у Полтаві, вулиця Ковпака. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 22:00.
 • Спортивний об'єкт

  вулиця Коваля, тел.
  вулиця Коваля, київський, тел. детальніше
  Катки Спортивний об'єкт знаходиться у Полтаві, вулиця Коваля.

Коротко про катки у Полтаві (Полтавська)

На цій сторінці зібрані катки, розташовані у Полтаві (Полтавська). Locator відомо про дві катки поряд з цим місцем серед яких Каток в ТРЦ Экватор, Спортивний об'єкт , які розташовані на вул. Ковпака, вул. Коваля. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці катки.

 • Скільки Катки у Полтаві?

  За даним Locator у Полтаві ведуть діяльність 2 Катки.

 • Які Катки найкращі у Полтаві?

  Locator радить відвідати насступні Катки у Полтаві: Каток в ТРЦ Экватор, Спортивний об'єкт.

 • Де знаходиться найближчі від мене Катки у Полтаві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Катки, перейдіть на сторінку Катки у Полтаві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Катки у Полтаві?

  Ціни на послуги Катки залежать від конкретної послуги і Катки. Locator.ua дає можливість всім Катки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Катки.

 • Послугами яких Катки у Полтаві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Катки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Каток в ТРЦ Экватор, Спортивний об'єкт.

 • Як зв'язатись з цими Катки?

  Контакти для зв'язку з цими Катки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Катки у Полтаві

Катки за районами Полтави: