Locator Полтава Експертиза Судово-медична експертизаСудово-медична експертиза Полтава

Судово-медична експертиза у Полтаві

2
 • Областное Бюро Судебно-Медицинской Экспертизы

  вулиця Олеся Гончара, тел. 0 (53) 256-97... показати
  вулиця Олеся Гончара, 33д, тел. +380(53)256-97-45 детальніше
  Судово-медична експертиза Областное Бюро Судебно-Медицинской Экспертизы знаходиться у Полтаві, вулиця Олеся Гончара. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 16:30.
 • Судебно медицинская токсикология

  вулиця Стретенская, тел. 0 (53) 227-29... показати
  вулиця Стретенская, 50в, тел. +380(53)227-29-46 детальніше
  Судово-медична експертиза Судебно медицинская токсикология знаходиться у Полтаві, вулиця Стретенская. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 14:30.

Коротко про судово-медична експертиза у Полтаві (Полтавська)

На цій сторінці зібрані судово-медична експертиза, розташовані у Полтаві (Полтавська). Locator відомо про дві судово-медична експертиза поряд з цим місцем серед яких Областное Бюро Судебно-Медицинской Экспертизы, Судебно медицинская токсикология , які розташовані на вул. Олеся Гончара, вул. Стретенская. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці судово-медична експертиза.

 • Скільки Судово-медична експертиза у Полтаві?

  За даним Locator у Полтаві ведуть діяльність 2 Судово-медична експертиза.

 • Які Судово-медична експертиза найкращі у Полтаві?

  Locator радить відвідати насступні Судово-медична експертиза у Полтаві: Областное Бюро Судебно-Медицинской Экспертизы, Судебно медицинская токсикология.

 • Де знаходиться найближчі від мене Судово-медична експертиза у Полтаві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Судово-медична експертиза, перейдіть на сторінку Судово-медична експертиза у Полтаві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Судово-медична експертиза у Полтаві?

  Ціни на послуги Судово-медична експертиза залежать від конкретної послуги і Судово-медична експертиза. Locator.ua дає можливість всім Судово-медична експертиза вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Судово-медична експертиза.

 • Послугами яких Судово-медична експертиза у Полтаві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Судово-медична експертиза, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Областное Бюро Судебно-Медицинской Экспертизы, Судебно медицинская токсикология.

 • Як зв'язатись з цими Судово-медична експертиза?

  Контакти для зв'язку з цими Судово-медична експертиза ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Судово-медична експертиза у Полтаві