Locator Полтава Парки атракціонівПарки атракціонів Полтава

Парки атракціонів у Полтаві

4
 • МУЛЬТІПАРК

  вулиця Ковпака, тел.
  вулиця Ковпака, , тел. детальніше
  Парки атракціонів МУЛЬТІПАРК знаходиться у Полтаві, вулиця Ковпака.
 • Аттракцион 7D Deep

  вулиця Європейська, тел. 0 (93) 026-05... показати
  вулиця Європейська, 60а, тел. +380(93)026-05-42 детальніше
  Парки атракціонів Аттракцион 7D Deep знаходиться у Полтаві, вулиця Європейська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 22:00.
 • Полтавская федерация спортивного ориентирования

  вулиця Соборності, тел. 0 (99) 227-71... показати
  вулиця Соборності, 36, тел. +380(99)227-71-31 детальніше
  Парки атракціонів Полтавская федерация спортивного ориентирования знаходиться у Полтаві, вулиця Соборності. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.
 • Динопарк Полтава

  Полтава, , тел.
  Полтава, , , тел. детальніше
  Парки атракціонів Динопарк Полтава знаходиться у Полтаві, . Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 21:00.

Коротко про парки атракціонів у Полтаві (Полтавська)

На цій сторінці зібрані парки атракціонів, розташовані у Полтаві (Полтавська). Locator відомо про чотири парки атракціонів поряд з цим місцем серед яких МУЛЬТІПАРК, Аттракцион 7D Deep, Полтавская федерация спортивного ориентирования та інші , які розташовані на вул. Ковпака, вул. Європейська, вул. Соборності і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці парки атракціонів.

 • Скільки Парки атракціонів у Полтаві?

  За даним Locator у Полтаві ведуть діяльність 4 Парки атракціонів.

 • Які Парки атракціонів найкращі у Полтаві?

  Locator радить відвідати насступні Парки атракціонів у Полтаві: МУЛЬТІПАРК, Аттракцион 7D Deep, Полтавская федерация спортивного ориентирования.

 • Де знаходиться найближчі від мене Парки атракціонів у Полтаві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Парки атракціонів, перейдіть на сторінку Парки атракціонів у Полтаві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Парки атракціонів у Полтаві?

  Ціни на послуги Парки атракціонів залежать від конкретної послуги і Парки атракціонів. Locator.ua дає можливість всім Парки атракціонів вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Парки атракціонів.

 • Послугами яких Парки атракціонів у Полтаві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Парки атракціонів, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: МУЛЬТІПАРК, Аттракцион 7D Deep, Полтавская федерация спортивного ориентирования.

 • Як зв'язатись з цими Парки атракціонів?

  Контакти для зв'язку з цими Парки атракціонів ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Парки атракціонів у Полтаві

Парки атракціонів за районами Полтави: