Пральні у Полтаві

2
 • Прачечная самообслуживания

  Полтава, вулиця Пилипа Орлика, тел. 0 (66) 509-77... показати
  Полтава, вулиця Пилипа Орлика, 29, тел. +380(66)509-77-89 детальніше
  Пральні Прачечная самообслуживания знаходиться у Полтаві, вулиця Пилипа Орлика. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 13:00.
 • Полтавский прачечный комбинат

  вулиця Автобазівська, тел. 0 (53) 269-36... показати
  вулиця Автобазівська, 7, тел. +380(53)269-36-92 детальніше
  Пральні Полтавский прачечный комбинат знаходиться у Полтаві, вулиця Автобазівська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 17:00.

Коротко про пральні у Полтаві (Полтавська)

На цій сторінці зібрані пральні, розташовані у Полтаві (Полтавська). Locator відомо про дві пральні поряд з цим місцем серед яких Прачечная самообслуживания, Полтавский прачечный комбинат , які розташовані на вул. Пилипа Орлика, вул. Автобазівська. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці пральні.

 • Скільки Пральні у Полтаві?

  За даним Locator у Полтаві ведуть діяльність 2 Пральні.

 • Які Пральні найкращі у Полтаві?

  Locator радить відвідати насступні Пральні у Полтаві: Прачечная самообслуживания, Полтавский прачечный комбинат.

 • Де знаходиться найближчі від мене Пральні у Полтаві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Пральні, перейдіть на сторінку Пральні у Полтаві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Пральні у Полтаві?

  Ціни на послуги Пральні залежать від конкретної послуги і Пральні. Locator.ua дає можливість всім Пральні вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Пральні.

 • Послугами яких Пральні у Полтаві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Пральні, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Прачечная самообслуживания, Полтавский прачечный комбинат.

 • Як зв'язатись з цими Пральні?

  Контакти для зв'язку з цими Пральні ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Пральні у Полтаві

Пральні за районами Полтави: