Locator Полтава Художня майстерняХудожня майстерня Полтава

Художня майстерня у Полтаві

3
 • Посмішка

  Петра Ротача провулок, тел. 0 (50) 101-65... показати
  Петра Ротача провулок, 15а, тел. +380(50)101-65-77 детальніше
  Художня майстерня Посмішка знаходиться у Полтаві, Петра Ротача провулок. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 20:00.
 • One Gog

  вулиця Соборності, тел. 0 (53) 265-59... показати
  вулиця Соборності, 29а, тел. +380(53)265-59-05 детальніше
  Художня майстерня One Gog знаходиться у Полтаві, вулиця Соборності. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 19:00.
 • Творческая мастерская керамики Святослава Пашинского СвятОКерама

  Полтава, Трудовой провулок, тел. 0 (99) 713-93... показати
  Полтава, Трудовой провулок, 17б, тел. +380(99)713-93-98 детальніше
  Художня майстерня Творческая мастерская керамики Святослава Пашинского СвятОКерама знаходиться у Полтаві, Трудовой провулок. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 21:00.

Коротко про художня майстерня у Полтаві (Полтавська)

На цій сторінці зібрані художня майстерня, розташовані у Полтаві (Полтавська). Locator відомо про три художня майстерня поряд з цим місцем серед яких Посмішка, One Gog, Творческая мастерская керамики Святослава Пашинского СвятОКерама , які розташовані на пров. Петра Ротача, вул. Соборності, пров. Трудовой. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці художня майстерня.

 • Скільки Художня майстерня у Полтаві?

  За даним Locator у Полтаві ведуть діяльність 3 Художня майстерня.

 • Які Художня майстерня найкращі у Полтаві?

  Locator радить відвідати насступні Художня майстерня у Полтаві: Посмішка, One Gog, Творческая мастерская керамики Святослава Пашинского СвятОКерама.

 • Де знаходиться найближчі від мене Художня майстерня у Полтаві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Художня майстерня, перейдіть на сторінку Художня майстерня у Полтаві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Художня майстерня у Полтаві?

  Ціни на послуги Художня майстерня залежать від конкретної послуги і Художня майстерня. Locator.ua дає можливість всім Художня майстерня вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Художня майстерня.

 • Послугами яких Художня майстерня у Полтаві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Художня майстерня, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Посмішка, One Gog, Творческая мастерская керамики Святослава Пашинского СвятОКерама.

 • Як зв'язатись з цими Художня майстерня?

  Контакти для зв'язку з цими Художня майстерня ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Художня майстерня у Полтаві

Художня майстерня за районами Полтави: