Стрілкові клуби, тири у Полтаві

2
 • Огнестрельный тир Объект-7, 62

  вулиця Пилипа Орлика, тел. 0 (95) 130-71... показати
  вулиця Пилипа Орлика, 34, тел. +380(95)130-71-77 детальніше
  Стрілкові клуби, тири Огнестрельный тир Объект-7, 62 знаходиться у Полтаві, вулиця Пилипа Орлика. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.
 • Полтавский городской спортивно технический клуб

  вулиця Шевченка, тел. 0 (53) 227-29... показати
  вулиця Шевченка, 17, тел. +380(53)227-29-38 детальніше
  Стрілкові клуби, тири Полтавский городской спортивно технический клуб знаходиться у Полтаві, вулиця Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.

Коротко про стрілкові клуби, тири у Полтаві (Полтавська)

На цій сторінці зібрані стрілкові клуби, тири, розташовані у Полтаві (Полтавська). Locator відомо про дві стрілкові клуби, тири поряд з цим місцем серед яких Огнестрельный тир Объект-7, 62, Полтавский городской спортивно технический клуб , які розташовані на вул. Пилипа Орлика, вул. Шевченка. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці стрілкові клуби, тири.

 • Скільки Стрілкові клуби, тири у Полтаві?

  За даним Locator у Полтаві ведуть діяльність 2 Стрілкові клуби, тири.

 • Які Стрілкові клуби, тири найкращі у Полтаві?

  Locator радить відвідати насступні Стрілкові клуби, тири у Полтаві: Огнестрельный тир Объект-7, 62, Полтавский городской спортивно технический клуб.

 • Де знаходиться найближчі від мене Стрілкові клуби, тири у Полтаві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Стрілкові клуби, тири, перейдіть на сторінку Стрілкові клуби, тири у Полтаві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Стрілкові клуби, тири у Полтаві?

  Ціни на послуги Стрілкові клуби, тири залежать від конкретної послуги і Стрілкові клуби, тири. Locator.ua дає можливість всім Стрілкові клуби, тири вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Стрілкові клуби, тири.

 • Послугами яких Стрілкові клуби, тири у Полтаві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Стрілкові клуби, тири, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Огнестрельный тир Объект-7, 62, Полтавский городской спортивно технический клуб.

 • Як зв'язатись з цими Стрілкові клуби, тири?

  Контакти для зв'язку з цими Стрілкові клуби, тири ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Стрілкові клуби, тири у Полтаві

Стрілкові клуби, тири за районами Полтави: