• ТартаЛенка

  Полтава, Київське шосе, тел. 0 (66) 445-76... показати
  Полтава, Київське шосе, 54, тел. +380(66)445-76-33 детальніше
  Торти та випічка на замовлення в Полтаві. Дитячий торт, бенто, капкейки, весільний торт, мусовий торт, святкова та подарункова випічка, хендмейд торти та випічка, кастомна випічка.
Доставка та...
 • Экспресс-кафе Дарьюшка

  Київське шосе, тел. 0 (53) 258-94... показати
  Київське шосе, 1, тел. +380(53)258-94-71 детальніше
  Торти на замовлення Экспресс-кафе Дарьюшка знаходиться у Полтаві, Київське шосе. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.
 • Кондитерская мастерская Комарист

  вулиця Половка, тел. 0 (95) 879-43... показати
  вулиця Половка, улица, тел. +380(95)879-43-56 детальніше
  Торти на замовлення Кондитерская мастерская Комарист знаходиться у Полтаві, вулиця Половка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 18:00.
 • Мамин торт от Ольги Скорик

  бульвар Нестерова, тел. 0 (66) 087-91... показати
  бульвар Нестерова, 18, тел. +380(66)087-91-44 детальніше
  Торти на замовлення Мамин торт от Ольги Скорик знаходиться у Полтаві, бульвар Нестерова. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 17:00.

Коротко про торти на замовлення у Полтаві (Полтавська)

На цій сторінці зібрані торти на замовлення, розташовані у Полтаві (Полтавська). Locator відомо про чотири торти на замовлення поряд з цим місцем серед яких ТартаЛенка, Экспресс-кафе Дарьюшка, Кондитерская мастерская Комарист та інші , які розташовані на ш. Київське, вул. Половка і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці торти на замовлення.

 • Скільки Торти на замовлення у Полтаві?

  За даним Locator у Полтаві ведуть діяльність 4 Торти на замовлення.

 • Які Торти на замовлення найкращі у Полтаві?

  Locator радить відвідати насступні Торти на замовлення у Полтаві: ТартаЛенка, Экспресс-кафе Дарьюшка, Кондитерская мастерская Комарист.

 • Де знаходиться найближчі від мене Торти на замовлення у Полтаві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Торти на замовлення, перейдіть на сторінку Торти на замовлення у Полтаві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Торти на замовлення у Полтаві?

  Ціни на послуги Торти на замовлення залежать від конкретної послуги і Торти на замовлення. Locator.ua дає можливість всім Торти на замовлення вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Торти на замовлення.

 • Послугами яких Торти на замовлення у Полтаві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Торти на замовлення, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: ТартаЛенка, Экспресс-кафе Дарьюшка, Кондитерская мастерская Комарист.

 • Як зв'язатись з цими Торти на замовлення?

  Контакти для зв'язку з цими Торти на замовлення ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Торти на замовлення у Полтаві

Торти на замовлення за районами Полтави:

Більше популярних послуг у рубриці:

доставка їжї, дитячий торт, Безкоштовний Wi-Fi, торт чоловікові, торти, Домашня кухня, кава з собою, бенто торт , Українська кухня