Гінекологічні клініки у Полтаві

2
фільтр: цілодобово
 • Полтавская областная клиническая больница им. Н. В. Склифосовского Гинекологическое отделение

  Полтава, вулиця Шевченка, тел. 0 (53) 222-42... показати
  Полтава, вулиця Шевченка, 23, тел. +380(53)222-42-02 детальніше
  Гінекологічні клініки Полтавская областная клиническая больница им. Н. В. Склифосовского Гинекологическое отделение знаходиться у Полтаві, вулиця Шевченка. Сьогодні ця організація працює цілодобово.
 • Полтавський обласний перинатальний центр

  вулиця Залізна, тел.
  вулиця Залізна, 17а, тел. детальніше
  Гінекологічні клініки Полтавський обласний перинатальний центр знаходиться у Полтаві, вулиця Залізна.

Коротко про гінекологічні клініки у Полтаві (Полтавська)

На цій сторінці зібрані гінекологічні клініки, розташовані у Полтаві (Полтавська). Locator відомо про дві гінекологічні клініки поряд з цим місцем серед яких Полтавская областная клиническая больница им. Н. В. Склифосовского Гинекологическое отделение, Полтавський обласний перинатальний центр , які розташовані на вул. Шевченка, вул. Залізна. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці гінекологічні клініки.

 • Скільки Гінекологічні клініки у Полтаві?

  За даним Locator у Полтаві ведуть діяльність 2 Гінекологічні клініки.

 • Які Гінекологічні клініки найкращі у Полтаві?

 • Де знаходиться найближчі від мене Гінекологічні клініки у Полтаві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Гінекологічні клініки, перейдіть на сторінку Гінекологічні клініки у Полтаві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Гінекологічні клініки у Полтаві?

  Ціни на послуги Гінекологічні клініки залежать від конкретної послуги і Гінекологічні клініки. Locator.ua дає можливість всім Гінекологічні клініки вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Гінекологічні клініки.

 • Послугами яких Гінекологічні клініки у Полтаві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Гінекологічні клініки, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Полтавская областная клиническая больница им. Н. В. Склифосовского Гинекологическое отделение, Полтавський обласний перинатальний центр.

 • Як зв'язатись з цими Гінекологічні клініки?

  Контакти для зв'язку з цими Гінекологічні клініки ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Гінекологічні клініки у Полтаві

Гінекологічні клініки за районами Полтави: