Locator Полтава Похоронне бюроПохоронне бюро Полтава

Похоронне бюро у Полтаві

4
 • Ритуальні послуги

  вулиця Європейська, тел. 0 (53) 259-09... показати
  вулиця Європейська, 154, тел. +380(53)259-09-39 детальніше
  Похоронне бюро Ритуальні послуги знаходиться у Полтаві, вулиця Європейська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 17:00.
 • Коммунальное предприятие Спецкомбинат похоронно-ритуального обслуживания

  вулиця Європейська, тел. 0 (53) 267-87... показати
  вулиця Європейська, 154, тел. +380(53)267-87-93 детальніше
  Похоронне бюро Коммунальное предприятие Спецкомбинат похоронно-ритуального обслуживания знаходиться у Полтаві, вулиця Європейська. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 16:30.
 • Кидрон Лесовский

  вулиця Шевченка, тел. 0 (53) 222-79... показати
  вулиця Шевченка, 23, тел. +380(53)222-79-62 детальніше
  Похоронне бюро Кидрон Лесовский знаходиться у Полтаві, вулиця Шевченка. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:00 до 17:00.
 • Поховальне бюро

  вулиця Сакко, тел.
  вулиця Сакко, , тел. детальніше
  Похоронне бюро Поховальне бюро знаходиться у Полтаві, вулиця Сакко.

Коротко про похоронне бюро у Полтаві (Полтавська)

На цій сторінці зібрані похоронне бюро, розташовані у Полтаві (Полтавська). Locator відомо про чотири похоронне бюро поряд з цим місцем серед яких Ритуальні послуги, Коммунальное предприятие Спецкомбинат похоронно-ритуального обслуживания, Кидрон Лесовский та інші , які розташовані на вул. Європейська, вул. Шевченка і інших вулицях поряд. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці похоронне бюро.

 • Скільки Похоронне бюро у Полтаві?

  За даним Locator у Полтаві ведуть діяльність 4 Похоронне бюро.

 • Які Похоронне бюро найкращі у Полтаві?

 • Де знаходиться найближчі від мене Похоронне бюро у Полтаві?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Похоронне бюро, перейдіть на сторінку Похоронне бюро у Полтаві і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Похоронне бюро у Полтаві?

  Ціни на послуги Похоронне бюро залежать від конкретної послуги і Похоронне бюро. Locator.ua дає можливість всім Похоронне бюро вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Похоронне бюро.

 • Послугами яких Похоронне бюро у Полтаві краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Похоронне бюро, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Ритуальні послуги, Коммунальное предприятие Спецкомбинат похоронно-ритуального обслуживания, Кидрон Лесовский.

 • Як зв'язатись з цими Похоронне бюро?

  Контакти для зв'язку з цими Похоронне бюро ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Похоронне бюро у Полтаві

Похоронне бюро за районами Полтави: