Щоб урізноманітнити дозвілля дитини віком 5–14 років, можна придбати гіроборд. Прилад з електричним двигуном та акумуляторною батареєю стане здоровим хобі малюка чи підлітка.
Їзда на гіроборді потребує певних навичок, які здобувають із часом. Завдяки регулярному катанню вулицями та дворами у користувача тренуються мʼязи балансу й покращується координація рухів. Ми дамо кілька корисних порад, щоб ви змогли купити гіроборд, який відповідатиме потребам і фізичним можливостям дитини.
На які параметри звертати увагу
Щоб їзда на гіроборді стала корисним захопленням, потрібно купувати зважено. Слід обовʼязково звернути увагу на такі критерії:
- Максимальна швидкість. Взагалі прилади цього класу можуть розганятися до 20–25 км/год. Для вибору оптимальної моделі треба враховувати вік і фізичний рівень дитини. Для малюків беріть щось повільне, та й для підлітків краще взяти транспорт, швидкість якого не перебільшуватиме 15 км/год. Так буде безпечніше.
- Діаметр коліс. Для початківця чим менші колеса, тим краще. Згодом можна придбати ще один гіроборд із великими колесами та відмінними прохідними властивостями.
- Мінімальне навантаження. Цей параметр потрібно враховувати, оскільки, якщо дитина важить менше, ніж треба, їй буде важко керувати пристроєм.
- Потужність. Чим більшою є вага пасажира, тим більшою має бути потужність двигуна. Для дитячих моделей передбачено двигуни сумарною потужністю до 600 Вт. Для ваги 45 кг цього цілком достатньо.
- Запас ходу. Показник залежить від місткості акумуляторної батареї. У магазинах можна знайти зразки, здатні їхати без дозаряджання від 10 до 25 км.
- Дизайн. Виробники пропонують різноколірні та однотонні моделі. Краще, щоб дитина сама визначила, який їй дизайн до вподоби. Хіба що спектр варіантів треба обмежити приладами з потрібними технічними характеристиками.
Корисні поради щодо вибору
По-перше, бажано робити тест-драйв транспортного засобу. Для більшості стаціонарних магазинів це звична практика. Якщо замовити обладнання на сайті інтернет-магазину Алло у Харкові, то тестовий заїзд можна буде здійснити вже при отриманні девайсу.
Зверніть увагу на вагу приладу. Адже дитина має самостійно виносити його та повертати додому після прогулянки. Якщо він буде надто важким, то це створить певні труднощі.
Гіроборди можуть мати додаткові опції: підсвітку, Bluetooth, вбудовані колонки, пульт керування, інформаційне табло. За додатковий функціонал доведеться доплатити. Слід добре подумати, чи знадобиться це дитині. Якщо син чи дочка не слухають музику, то можна обійтися без колонки. LED-підсвітка не потрібна у разі їзди тільки вдень.
Слід вибирати продукцію відомих брендів, які надають гарантію. Дешеві моделі від сумнівних виробників навряд чи можуть вважатися вдалим вкладенням коштів.
Залишити відповідь